Krośnieńskie Spotkania Fantastyczna "Ostrze południa"

.::Krośnieńskie Spotkania Fantastyczne::.


#1 2009-03-04 14:59:20

Kilm

Podnóżek

Skąd: Krynice
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 2
Punktów :   

Przedstaw się!

Jako że jestem nie z Waszych stron, a poniekąd zamierzam Wam pomagać, a także z powodów rekrutacyjnych, zakładam ten wątek, aby każdy powiedział coś o sobie. Nie wszystkich Was znam, aczkolwiek poznać na Rkonie zamierzam, ale warto rzucić tutaj kilka słów, aby każdy nowy, kto do Was dołączy mógł znaleźć jakieś informacje członków dotyczące.
Zaczynając, jestem Kilm, choć na chrzcie dali mi Konrad. Kowalski, jeśli chodzi o szczegóły. Niedługo kończę lat 18-naście i jestem maturzystą W fantastyce najbardziej interesuję się Star Wars, co nie znaczy, że nic innego nie czytam/oglądam. Wręcz przeciwnie, uwielbiam także twórczość Jacka Piekary, lubię oglądać dobre anime (obecnie Death Note, niedawno Hellsing). Lubię także od czasu do czasu poczytać sobie różnych twórców fantasy i s-f zarówno spośród polskiej jak i zagranicznej literatury. Od czasu do czasu piszę opowiadania, wiersze, recenzje, a także relacje z konwentów. No i jak niektórzy wiedzą, koordynuję konwent miłośników fantastyki Kreskonem zwany

Offline

 

#2 2009-03-04 19:34:19

Syzmon

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Brawo , Ty to masz wyczucie.
No jak zapewne Wam wiadomo jestem Szymon Barabasz i ja staram sie prowadzić cały ten grajdołek .Z fantastyki najbardziej lubię świat Warhammera i Warhammera 40k. Poza fantastyką jak wiecie interesuje się modelarswtem, lubię też dobrą książkę i pobrzdąkać na gitarze.


Bo przykład należy brać od najlepszych...

Offline

 

#3 2009-03-04 21:38:07

Kapitan Bomba

Podnóżek

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Ja jestem Wojtek (Świątek jbc) i znam sie troche na warcrafcie lubie czytac ksiazki na podstawie swiata forgotten realms ( zapomniane krainy ) uwielbiam grac w planszowki ( z duza iloscia wszystkiego !! ) i wogule lubie fantastyke

Offline

 

#4 2009-03-04 21:47:26

Kapitan Bomba

Podnóżek

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Aha i jeszcze z komputerowych grywam w Heroesa III ( nie rozwalilibyscie mnie:P ) ( nie pisze , . itp bo to strata czasu )

Offline

 

#5 2009-03-08 12:56:53

Zajzajer

Podnóżek

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

No to witam Was i ja. Nick Zajzajer ale to nick z WoWa, w skrocie mowia mi Zaj
Oficjalnie jestem Dawid Rymarz, niepokornie romantyczny 17-latek
Jestem zapasjonowany WoWem i światem Warcraft. Jeśli chodzi o ksiazki to rzadko czytam, a to bardzo zle, ale to z lenistwa i przyzwyczajen z dziecinstwa.
Pasjonuja mnie rowniez gry cRPG i wszelki komputerowy role-playing
Przyznam sie ze jeszcze w taki prawdziwy RPG nie gralem (Mistrz Gry i te sprawy ;p)
A poza tym to interesuje sie muzyka w szerokim asortymencie, czasem takze spiewam ;p, no i pisze wiersze równiez jak kolega Kilm.
A Świątka znam od okolo 3,5 roku, wiec chyba nic juz mnie w jego wykonaniu nie zdziwi.

Dziekuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendsoflodz.pun.pl www.miniland.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.pokemoon.pun.pl